Materac RUBIN lateks memory 7 stref PREMIUM

724,00 zł
Prosimy o podanie w wiadomości do sprzedającego numeru tkaniny z wybranej grupy.

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pokrowiec pikowany Silver Borfeaux. Nić z której pokrowiec został wykonany jest pokryta apreturą z jonów srebrna, które tworzą aktywną barierę przed rozwojem bakterii i grzybów zapobiegając powstawaniu przykrego zapachu. Srebro zapewnia higieniczne środowisko snu. Ma trwałe właściwości antybakteryjne, powstrzymuje działanie drobnoustrojów, co zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów i i zapachów jakie powodują.

Pianka lateksowa jest antyalergiczna i charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, odpowiednio dopasowuje się do kształtów ciała. Ogranicza ryzyko wystąpienia roztoczy. Dzięki dużej ilości otworów materac jest w ciągłej wentylacji. Grubość 2 cm

Zastosowana pianka termoelastyczna reaguje na nacisk i temperature ciała. Idealnie odwzoruje kształt ciała, pozwala przybrać kręgosłupowi naturalną pozycję. Mata kokosowa produkowana jest z naturalnego włókna kokosowego. Zapewnia lepszą cyrkulację powietrza oraz utwardza materac. Grubość 2 cm

Filc tapicerski usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca. Oddziela wkład sprężynowy od pianki.

7-strefowa formatka kieszeniowa (POCKET) Formatka ta składa się ze sprężyn umieszczonych w osobnych kieszeniach dzięki temu są niezależne od siebie i elastyczne punktowo. Dodatkowo nie wydaje metalicznych dźwięków pod naciskiem ciężaru ciała. Formatka podzielona jest na 7-stref twardości. Każda z nich jest odpowiednio dopasowana do danej części ciała.

Filc tapicerski usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca. Oddziela wkład sprężynowy od pianki.

Formatka pianki poliuretanowej 2cm jest odporna na odkształcenia. Dzięki swoim właściwościom jest antyalergiczna i utrzymuje odpowiednią wentylację wokół sprężyn. Dodatkowo otacza materac tworząc mocną ramę.

Mata kokosowa 1cm wykonana z 100% naturalnych włókien kokosowych. Ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Dobrze odprowadza wilgoć i utwardza materac. Korzystnie wpływa na zdrowy sen.

Pianka termoelastyczna 2cm (inaczej zwana VISCO, MEMORY lub LENIWA PIANKA). Idealnie dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała zapewniając mu odpowiednia podporę i właściwe krążenie krwi. Pod wpływem temperatury ciała zwiększa swoją elastyczność i sprężystość. Pianka ta jest odpowiednia dla osób z różnymi schorzeniami kręgosłupa.

Jesteśmy producentem materacy i dokładamy wszelkich starań by nasz klient był zadowolony z oferowanych przez nas towarów. Produkty wykorzystywane przy produkcji materacy są pierwszego gatunku. Nie tolerujemy produktów nieznanego pochodzenia. Materac na którym śpimy odgrywa bardzo ważną role w naszym życiu. Bez spokojnego snu nie ma odpoczynku.

Materace , ze względu na to, że są wykonywane z surowców wysokiej gęstości nie są rolowane, tylko dostarczane w całości. Wystarczy rozpakować go z folii i można go użytkować.

Materac o wysokości 24 cm.

Materac posiada dwie twardości! Można spać na jednej lub drugiej stronie! Polecany dla dwojga! Materac Rubin jest produktem z linii premium co oznacza, że został wykonany z najwyższej klasy produktów oraz jest z wyższej klasy pokrowcem niż materace ze standardowej oferty.

Twardość H1/H2 (miękki/ średnio twardy)

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OD 24h DO 5 DNI ROBOCZYCH!

Rozmiar materaca: 

  • 80x200,
  • 90x200,
  • 100x200,
  • 120x200,
  • 140x200,
  • 160x200,
  • 180x200,
  • 200x200.